1 жовтня розпочинається осіння призовна кампанія

Деталі

З початку жовтня розпочнуться перші відправки призовників до військових частин. Планове завдання для нашої області – 524 призовники.
Про це на брифінгу в ОДА розповів військовий комісар обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Лобан.

 

За його словами, осінній призов громадян на строкову військову службу відбуватиметься за планом з 1 жовтня по 31 грудня.
З 524 призовників 257 служитимуть в Збройних Силах України, 155 – в Національній Гвардії України, 97 – в Державній Прикордонній Службі України, 15 – в Державній Спеціальній службі транспорту.
Заступник військового комісара обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки-начальника сектору комплектування Олег Петров розповів, що на строкову військову службу йтимуть хлопці 18 -27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Вони проходитимуть службу у навчальних підрозділах військових частин на території країни.
Участь в проведенні операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей призовники не беруть.
У зв’язку із пандемією COVID-19 обов’язковим для призовників є результат тесту на коронавірус чи наявність сертифікату про вакцинацію. Направлення на здачу аналізу на COVID-19 надаватиметься юнакові під час проходження медичної комісії. В разі виявлення у громадянина позитивного тесту, йому дадуть час на лікування, після якого йому потрібно повторно пройти тест.

scroll back to top

Previous post Поліція розслідує справу зниклого чоловіка
Next post У Смілі «Укрзалізниця» продала магазин вп’ятеро дорожче за стартову ціну

Добавить комментарий