12 вересня жителі Марійки відзначили День села | Новини Жашківа

 

  12 вересня зібралися жителі Марійки, аби відпочити від виснажливих робочих буднів і хоч на мить забути про домашні клопоти. Згуртувалася сільська родина, щоб продовжити незмінну традицію – святкування Дня села, яке припадає в Марійці на День незалежності України.

  Урочистий захід проходив в приміщенні Марійківської філії КЗ «Жашківський міський будинок культури», куди, серед інших, завітали і почесні гості. Очільник Жашківської територіальної громади Ігор Цибровський, вітаючи сельчан зі святом, вручив старості села Ніні Саранюк подарунки для громади та, зокрема, презенти місцевим сімейним парам, що живуть у шлюбі більш, ніж 50 років. Депутат Жашківської міської ради, представник ПСП «Аскольд Агро», що веде сільськогосподарську діяльність і в Марійці, Сергій Вусик підготував подарунки для людей поважного віку і дітей, які брали участь у святковому заході, та долучився до організації частувань для жителів і гостей села.

  Урочисто відзначати День села в Мрійці вже стало доброю традицією. Щоб пройшло воно й цьогоріч на високому рівні й надовго всім запам'яталось, добре і заздалегідь попрацювали організатори його проведення. А це, передусім, староста Марійки Ніна Саранюк, працівники та юні і дорослі аматори сцени Марійківської філії КЗ «Жашківський МБК», що славиться зокрема жіночим вокальним ансамблем «Горлиця», а також вихованці та працівники КЗ «Жашківський МБК» відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради. Власне за фінансового сприяння відділу було забезпечено музичний супровід свята та подарунки.

Previous post Уродженка Жашківщини Анастасія Бевз – чемпіонка світу серед учнівської молоді | Новини Жашківа
Next post День фізичної культури та спорту у Жашківській громаді відзначили змаганнями | Новини Жашківа

Добавить комментарий