13-річного хлопчика рятували гуртом

Деталі

13-річного хлопчика з критичним захворюванням печінки та великою вірогідністю початку кровотечі під час транспортування доправили гелікоптером із Черкас до Охматдиту у Києві.
Як повідомляє Ірина Назарок з обласного Центру екстреної медичної допомоги, вранці у Черкасах реанімаційна бригада у супроводі патрульної поліції доправила пацієнта з Черкаської дитячої міської лікарні до аеропорту, куди прибув вертоліт. Саме злагоджена робота усіх служб допомогла виконати поставлене завдання і доправити хлопчика до лікарні.

 

«Стан дитини був стабільний, але важкий. Було зрозуміло, що наземним шляхом буде набагато довше і небезпечніше для пацієнта. Тому виникла необхідність у його оперативному транспортуванні з залученням аеромобільної евакуації», – зазначив директор Центру Ігор Фесун.
Міністерство охорони здоров’я України разом з керівництвом обласного центру екстреної медичної допомоги спершу скоординували роботу з організації транспортування.

 

 

«Ця перша аеромедична евакуація у Черкасах – приклад скоординованої роботи Міністерство охорони здоров’я України, Центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкащини та Київщини, лікувальних закладів у Черкасах та столиці, а також патрульної поліції Черкаської області. Саме злагоджена робота усіх служб допомогла виконати поставлене завдання і доправити хлопчика до лікарні», – каже пані Ірина.
І додає, весь колектив Черкаської екстренки бажає дитині якнайшвидшого одужання.

 

scroll back to top

Previous post Синоптики прогнозують невеликі дощі
Next post Вперше за 30 років в Уманській гімназії №2 зробили сучасні туалети | Новини Умані

Добавить комментарий