17 травня до Черкас приїде комедія «Ханума» (анонс) — Новини Черкащіни


14 травня 2023, 17:15

Прем’єра комедії «Ханума» відбулася в Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Марка Кропивницького 7 березня. А вже 17 травня акторський склад приїде до Черкас із гастролями. Виставу покажуть у драмтеатрі.

– Комедія «Ханума» у нас дуже колоритна – і костюми, і декорації, і грим, і гра акторів. Більше трьох місяців ми готувалися до прем’єри і, думаю, нам вдалось відтворити справжній грузинських дух. Дуже приємно, що глядач високо цінить нашу роботу і аншлаги вже стали доброю традицією, – зазначив художній керівник театру В’ячеслав Вандрашек.

«Ханума» – це п’єса грузинського драматурга Авксентія Цагарелі, що написана у 1882 році. Над постановкою працював заслужений діяч мистецтв України, режисер театру корифеїв Сергій Павлюк.

Події яскравої комедії відбуваються у старому Тифлісі. Відома на все місто сваха Ханума намагається видати свою багату, хоч і не дуже привабливу, наречену заміж за князя. Та не все так просто! У місті є і інша, нічим не гірша сваха – Кабато, яка раз по раз створює неабиякі проблеми Ханумі і нав’язує князю свою наречену. Тож, завзяте протистояння двох свах охоплює чи не все місто. Яким же буде фінал?

Вир любовних почуттів, колоритні грузинські танці та співи, яскраві костюми та декорації… Вся атмосфера – справжнє відтворення грузинської культури та запальних характерів! Ви обов’язково маєте це побачити власними очима.

Комедія «Ханума» відбудеться 17 травня о 18:00. Тривалість вистави 2 години 20 хв. Квитки можна придбати в касі або за лінком – https://cherkasy.karabas.com/ua/hanuma-a-cagareli-teatr-im-m-l-kropivnickogo-7

Джерело

Previous post Рятувальники приєдналися до проєкту «Бути поруч» — Новини Черкащіни
Next post Жительку Южноукраїнська підозрюють в активному виправдовуванні дій російського агресора | Кримінальні новини

Добавить комментарий