19 січня привітали з ювілеєм Івана Сухого | Новини Жашківа

 Вік – це всього лише цифра, яка датує тривалість прожитих літ і жодним чином не впливає на стан душі. Ця істина підтверджена багатьма людьми, зокрема й нашим земляком Іваном Івановичем Сухим. 

 Сьогодні Заслуженому працівнику культури України, рекордсмену України, музиканту-віртуозу, педагогу, пісняру, фундатору Музею української гармоніки, керівнику Зразкового дитячого ансамблю гармоністів та єдиного в світі ансамблю сірникових інструментів, почесному громадянину Жашкова виповнюється 65 років. А він живе і творить із ще більшою пристрастю!

 Не поспішає ювіляр підводити підсумки, натомість – працює із великим запалом над новими ідеями, поповнює колекцію музичних інструментів, займається саморозвитком, щоб підкорювати нові вершини. До цього власним прикладом спонукає своїх учнів, виховуючи гідну зміну гармоністів, які щороку прославляють Жашківщину на Всеукраїнських і Міжнародних конкурсах. За що  подякували Івану Сухому, привітавши з ювілеєм від імені усієї громади, міський голова Ігор Цибровський, начальник відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інна Білик, директор КЗ «Мистецька школа» Вікторія Бакуменко та заступник Валерій Немна.

 Бажаємо Івану Івановичу творити й досягати нових вершин під мирним небом України!

 

Previous post Черкасців запрошують на концерт з нагоди Дня Соборності України — Новини Черкащіни
Next post За нанесені тілесні ушкодження своїй падчерці судитимуть жителя Звенигородщини

Добавить комментарий