09 травня 2026, 11:16
Уже 18 травня у Черкасах стартує футбольний турнір «Кубок міського голови 2026».
Цьогоріч у змаганнях візьмуть участь 20 команд. Турнір триватиме чотири тижні, а матчі проходитимуть щодня з 18:00 до 21:30, повідомляє Черкаська міська рада.
Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом із секретарем міської ради Юрієм Тренкіним взяли участь у жеребкуванні та визначили групи майбутніх суперників. До участі у турнірі долучиться і «Команда Бондаренка», яка боротиметься за головний трофей.
Особливо важливо, що навіть у надскладні часи Черкаси продовжують відновлювати та підтримувати спортивні традиції. Турнір «Кубок міського голови 2026» проходитиме на підтримку Збройних Сил України.
За результатами жеребкування сформовано такі групи:
Група А
- «Команда Бондаренка»
- «D.ACMY-Олімп»
- «Grand Fasad»
- ФК «БАРС»
Група B
- «Ветерани Карбону»
- «Металіст»
- «Метал»
- «Патріоти»
Група C
- «Майфон»
- «Рятівник»
- ФК «Єдність Черкащини»
- ФШМ «Явір»
Група D
- «LNZ Тренери»
- «Чайка-Лідеа»
- «Штурм ГУНП»
- «AUTODOC»
Група E
- «Черкаські козаки — RYBTRADE»
- ФК «Сокіл»
- «Бджілка Національна Гвардія»
- «Дахнівка»
