20 команд змагатиметься під час «Кубка міського голови 2026» — Новини Черкащіни

09 травня 2026, 11:16

Уже 18 травня у Черкасах стартує футбольний турнір «Кубок міського голови 2026».

Цьогоріч у змаганнях візьмуть участь 20 команд. Турнір триватиме чотири тижні, а матчі проходитимуть щодня з 18:00 до 21:30, повідомляє Черкаська міська рада.

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом із секретарем міської ради Юрієм Тренкіним взяли участь у жеребкуванні та визначили групи майбутніх суперників. До участі у турнірі долучиться і «Команда Бондаренка», яка боротиметься за головний трофей.

Особливо важливо, що навіть у надскладні часи Черкаси продовжують відновлювати та підтримувати спортивні традиції. Турнір «Кубок міського голови 2026» проходитиме на підтримку Збройних Сил України.

За результатами жеребкування сформовано такі групи:

Група А

  • «Команда Бондаренка»
  • «D.ACMY-Олімп»
  • «Grand Fasad»
  • ФК «БАРС»

Група B

  • «Ветерани Карбону»
  • «Металіст»
  • «Метал»
  • «Патріоти»

Група C

  • «Майфон»
  • «Рятівник»
  • ФК «Єдність Черкащини»
  • ФШМ «Явір»

Група D

  • «LNZ Тренери»
  • «Чайка-Лідеа»
  • «Штурм ГУНП»
  • «AUTODOC»

Група E

  • «Черкаські козаки — RYBTRADE»
  • ФК «Сокіл»
  • «Бджілка Національна Гвардія»
  • «Дахнівка»

Джерело

Previous post До Дня матері у Черкасах організували заходи — Новини Черкащіни
Next post Посадовці Держпраці зустрілися зі студентами в Умані — Новини Черкащіни

Добавить комментарий