25 тисяч на народження дитини тепер зможуть отримувати й сім’ї, не зареєстровані в Черкасах — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

21.11.2023

Одноразову допомогу при народженні дитини в розмірі 25 тисяч гривень тепер зможуть отримувати не тільки громадяни, які зареєстровані в Черкасах.

Про це повідомили на сторінці Департаменту соціальної політики ЧМР.

Відповідні зміни до рішення виконкому «Про затвердження порядку надання одноразової грошової допомоги при народженні дитини сім’ям, діти у яких народилися з 01.01.2023 у м. Черкаси» сьогодні внесли члени виконкому.

Відтак, одноразову допомогу в розмірі 25 тисяч гривень тепер зможуть отримувати також:

✅️ громадяни, які не зареєстровані у м. Черкаси, але фактично впродовж 5 років проживають, працюють у нашому місті;

✅️ містяни, які постійно проживають у м. Черкаси та не мають можливості зареєструвати дитину у зв’язку з безпосередньою участю батька дитини у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України.

До цього таку виплату отримували:

✅️ батьки, які зареєстровані в Черкасах та які подали документи не пізніше як через шість місяців після народження дитини;

✅️ внутрішньо переміщені особи, які зареєструвалися в Черкасах та постійно проживають у нашому місті щонайменше дев’ять місяців.

За цей період до Департаменту соціальної політики за такою виплатою звернулися 872 черкаських родини.

Виконавчий комітет ЧМР проголосував за рішення поновити безкоштовне харчування для учнів 1-4 класів із 1 січня 2024 року. На це потрібно спрямувати 100 млн гривень.

Previous post На оздоровлення та проживання: у Черкасах можуть підсилити допомогу для захисників та їхніх родини — Новини Черкас за сьогодні
Next post На Черкащині перевищений епідпоріг захворюваності на ГРВІ

Добавить комментарий