5 місяців у районі працює хаб-склад

Деталі

Нині 5 місяців щоденної роботи районного хаб – складу, котрий активно працює, отримуючи та відвантажуючи гуманітарні вантажі.

 

Про це повідомляє Валерія Бандурко, голова Черкаської районної військової адміністрації.
За її словами, допомога волонтерів, підприємців — основна частина всіх гуманітарних вантажів хаб-складу, зокрема, продуктів тривалого зберігання, дитячого харчування, предметів особистої гігієни, одягу та медикаментів. А підтримка та супровід обласної військової адміністрації — запорука спільного успіху.

 

«Чергову допомогу отримали з Італії. Збирати допомагала наша землячка Інна Дороцінковська, волонтерка від організації «Uniti per la vita» та волонтер Степан Шепічак, президент волонтерської асоціації «SOS Visuviana “. Доставили вантаж Олександр Темноход, Віталій Колісник — наші постійні волонтери. Дякую за підтримку та вагомий внесок в нашу Перемогу», – говорить пані Валерія.
І нагадує, що Черкаська районна військова адміністрація розподіляє допомогу лише на підставі офіційних листів-звернень між громадами, військовими підрозділами та громадськими організаціями.
«Цими днями відвантажили благодійну допомогу Смілянській багатопрофільній лікарні імені Софії Бобринської, Балаклеївської ТГ та ГО «Воля і Право»», – зазначає валерія Бандурко.
Вона каже, що для отримання благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам необхідно звернутися до міської, сільської ради чи старостату за місцем реєстрації.

scroll back to top

Previous post Вічна пам’ять: на Черкащині попрощалися із захисником України
Next post Сміляни отримають підвищені платіжки за водопостачання у липні

Добавить комментарий