Апеляційний суд відправив Довбиша під домашній арешт, Кухарчук залишається під вартою — Новини Черкас за сьогодні

Черкаського ветерана Олега Довбиша звільнили з-під варти в залі суду — замінили на нічний домашній арешт. Дмитро Кухарчук залишився під вартою. Про це повідомив лідер ПП «Національний корпус» Андрій Білецький.

Апеляційний суд дійшов висновку про необґрунтованість такого суворого запобіжного заходу для Олега Довбиша та скасував рішення слідчого судді Печерського суду.

Дмитро Кухарчук залишиться під вартою до 28 жовтня.

«Судді апеляційної інстанції побачили явну необґрунтованість звинувачень та невідповідність обставин, наведених слідством, обраному запобіжному заходу в першій справі, однак за аналогічних обставин чомусь прийняли протилежне рішення», — написав Білецький.

Нагадаємо, 30 серпня Печерський районий суд міста Київ виніс рішення про обрання Кухарчуку та Довбишу запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 діб. Їх звинуватили у хуліганстві під час акції протесту під офісом президента 14 серпня. У партії вважають такі обвинувачення суто політичною справою, адже обвинувачення не має жодної доказової бази.

Previous post На Черкащині посилиться вітер і знизиться температура — Новини Черкасс
Next post «Тут суха земля, яка прагне води»: Володимир В’ятрович про Черкаський книжковий фестиваль (ІНТЕРВ’Ю) — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий