Апеляційний суд залишив в силі вирок, яким черкаського лікаря засудили на 15 років за держзраду | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Апеляційним судом залишено в силі вирок суду першої інстанції, яким жителя Черкас засуджено до 15 років позбавлення волі за державну зраду.

Нагадаємо, прокурори в суді довели, що 46-річний місцевий лікар, виконуюючи завдання представників ФСБ рф збирав та передавав розвідувальну інформацію на користь держави-агресора. Її пересилав своїм кураторам через месенджер «Telegram».

Дані стосувалися розміщення блокпостів, військових об’єктів та адмінбудівель правоохоронних органів на території Черкаси та області.

Також агент спецслужби рф виїхав до одного з міст на Черкащині для встановлення та передачі ворогу відомостей про дислокацію ППО ЗСУ, який знаходиться в безпосередньому оточенні одного з ключових об’єктів критичної інфраструктури енергетичної галузі.

Фігуранта затримали безпосередньо під час передачі здобутих ним відомостей про місце дислокації систем ППО української армії.

З січня 2023 року вказана особа перебуває під вартою.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Previous post ЛНЗ — «Динамо» — 2:4. Послематчевая пресс-конференция. Луческу: «Главная наша текущая проблема — высокая травматичность» (ВИДЕО) (23 сентября 2023 г.) — Новости футбола
Next post Жнива в “Урожаї”: зібрали ранніх зернових більше, ніж торік | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий