Автографи історії на вулицях рідного міста збирали школярі

Деталі

До Дня міста, яке відзначається у Смілі у другу суботу вересня, читачам центральної дитячої бібліотеки запропонували краєзнавчу прогулянку.

Про це розповіли на сторінці книгозбірні у Фейсбуці.

«Автографи історії на вулицях рідного міста» вивчали юні сміляни, майбутні краєзнавці, учнів 3-А класу школи №3-колегіум. Діти прийшли до бібліотеки разом із класним керівником Наталією Маценко.

 

 

Знайомство з історією рідного міста пройшло цікаво та креативно, завдяки участі у заході Юлії Харченко, Почесної краєзнавиці України, журналістки КП «Медіа-Центр».

Школярі переглянули відео «Сміла – 100 років тому», прослухали розповідь бібліотекаря про династію родини Бобринських та читали вірші про рідне місто. У виконанні вихованки Дитячої школи мистецтв Софії Карпенко зворушливо звучала пісня «Незламна» (викладач Тетяна Кулініч).

Пані Юля підготувала для учасників заходу квест-розвідку, яка відбувалася вже за межами бібліотеки. Школярі пройшли вулицею Соборною, відвідали Майдан Слави та побували на бульварі Графа Бобринського. На кожній локації учасників квесту чекали цікаві легенди та факти про давнє місто та його жителів, які його прославляли.
Краєзнавча прогулянка спонукає майбутнє покоління краєзнавців досліджувати і пізнавати історію рідного міста. Захід приурочено до 626-ої річниці з дня заснування м. Сміла.

scroll back to top

Previous post У школах області вивчатимуть курс «Моя Черкащина»
Next post Батьки та діти закупили спортивний майданчик для школи

Добавить комментарий