Баскетболістки Жашкова вибороли срібло на виїзді! | Новини Жашківа

 Перший день квітня баскетбольна команда дівчат, що тренується на базі Жашківського ліцею №1 у Володимира Чорного, провела у місті Богуслав, що на Київщині. Саме там наші баскетболістки, завдяки сприянню міського голови Ігоря Цибровського, начальника та спеціаліста ВКМПСТ Інни Білик і Костянтина Зволінського, представляли Жашківську територіальну громаду – на Відкритій першості з баскетболу серед дівчат закладів освіти Центрального регіону України, присвяченій 55-річчю КЗ КОР «Богуславський гуманітарний фаховий коледж імені І. С. Нечуя-Левицького. 
 Серед семи команд-учасниць, які заявилися на змагання, наші дівчата показали впевнену командну гру та неабияку волю до перемоги. Тож у результаті спортивних баталій, жашківчанки стали срібними призерками, поступившись в додатковий час 16:18 збірній команді м. Фастів.
 Вітаємо команду з призовим місцем!
 Дякуємо за те, що демонструють свою конкурентність та продовжують рухатися вгору, продовжуючи спортивні традиції Жашківського краю.

Previous post Махінації з пшеницею держрезерву на 73 млн грн: Нацполіція повідомила підозру екскерівникові держпідприємства — Новини Черкащіни
Next post 330 порушень правил рибальства зафіксовано на Черкащині у березні

Добавить комментарий