Без сирени, а під метроном: як на Черкащині планують оголошувати хвилину мовчання

Деталі

 

 

На Черкащині зможуть оголошувати хвилину мовчання у громадах з модернізованою системою оповіщення.

Про це «18000» повідомили у департаменті цивільного захисту Черкаської ОВА.

— Оголошення про загальнонаціональну хвилину мовчання через системи оповіщення можливе у громадах, де буде побудована сучасна місцева автоматизована система централізованого оповіщення населення, – розповіли в департаменті.

В ОВА додали, що нині 23 громади регіону розробили документацію зі створення централізованого оповіщення. Передбачають завершити роботи до грудня 2026 року.

Для оголошення хвилини мовчання планують використовувати усталений звук механічного метронома. Нині системи оповіщення використовують для повідомлення про загрози.

scroll back to top

Previous post У Черкасах поліцейські зупинили авто з наркотиками: вилучено близько 2,5 кг канабісу
Next post У Смілі чоловіка засудили до 9 років ув’язнення за смерть дворічної дитини

Добавить комментарий