Безбар’єрність як пріоритет. Чи буде це впроваджуватись у Смілі?

Деталі

У Смілі відбулося засідання робочої групи, мета якого – розробка і моніторинг виконання плану заходів на 2023–2024 роки в рамках Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору.

Про це повідомили на сайті Смілянської міської ради. Ініціювала захід Черкаська ОДА, а головував Антон Царюк, очільник групи з питань безбар’єрності.

 

Як зазначають, у зустрічі взяли участь представники різних сфер: від місцевої влади до керівників соціальних і медичних установ. Долучилися також представники структурних підрозділів та громад Черкащини, які брали участь в обговореннях у форматі онлайн.
Ключові питання, які розглядали це: місцева рада безбар’єрності. Мова йшла про створення дорадчого органу для розвитку доступності у Смілі.

Секретар міської ради Юрій Студанс представив концепцію цього майданчика. З точки зору безбар’єрності проаналізували і залізничну станцію ім. Т.Г. Шевченка. Начальник Шевченківської дирекції Микола Малинка розповів про перспективи адаптації об’єкта до сучасних стандартів інклюзивності.
Реабілітаційне відділення міської лікарні вже працює. В.о. директора Олександр Озірський акцентував на важливості запуску цього відділення на 30 ліжок у кластерному медзакладі.
Директор реабцентру «Барвінок» Андрій Лисенко поділився досвідом впровадження безбар’єрності на прикладі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.
Як висновок, зазначають у публікації, обговорювані теми є складними, але розвиток безбар’єрного середовища необхідний. Спільна робота громади та влади в цьому напрямку є важливим кроком до суспільства рівних можливостей.

scroll back to top

Previous post Пройшли навчання із тактичної медицини
Next post Відомий хірург з Херсонщини відтепер лікуватиме пацієнтів Черкаської обласної лікарні — Новини Черкащіни

Добавить комментарий