«Бій у населеному пункті тривав два дні»: черкаський командир про звільнення Андріївки (ВІДЕО) — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

16.09.2023

Село Андріївка, яке має оперативне значення, дає повний контроль над залізничною дорогою і відкриває величезний простір для подальших наступальних дій.

На цьому наголосив командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр, черкащанин Дмитро Кухарчук.

На своїй сторінці у фейсбуці він розповів про бій за цей стратегічно важливий населений пункт. До слова, інформацію про взяття села зранку 15 вересня підтвердив і Генеральний штаб.

– Бій в самому населеному пункті тривав дві доби, але перед цим були посадки. Багато посадок, від яких майже нічого не залишилось, власне, як тепер і від самого населеного пункту, який ворог в агонії криє всім, що має.

Кожен метр відвойованої української землі, який дається надзвичайними зусиллями, перш за все, наших штурмовиків, які йдуть вперед, не зважаючи на безперервну арту, авіацію і дрони ворога, – написав військовий.

У ході взяття Андріївки була знищена 72 бригаду зс рф.

– У ході маневру й оточення противника ліквідовано три командири батальйонів, начальника розвідки бригади, купу командирів рот, офіцерського і солдатського складу, знищено величезну кількість овт ворога, – відзначив Кухарчук.

Також він повідомив, що, на жаль, не обійшлося і без втрат з їхньої сторони – загинули чотири воїни.

Наразі для військових із 2 штурмового батальйону 3 ОШБр організований збір на відновлення парку дронів, щоб вони ще ефективніше нищили ворогів і зберігали свій особовий склад.

Вже зібрано 550 тисяч грн. Щоб закрити збір треба ще 250 тисяч грн.

Реквізити Дмитра Кухарчука (командир 2 штурмового батальйону):

https://send.monobank.ua/jar/85Tgmwed1v

5168745032739788 (Приватбанк, але обов’язково вкажіть у призначенні “на відновлення парку дронів”).

  • tag
  • Андріївка
  • війна
  • звільнення
  • знищення окупантів

Previous post “Черкащина пишається своїми рятувальниками”, — Ігор Табурець — Новини Черкас
Next post До професійного свята нагородили рятувальників

Добавить комментарий