Бійцям на фронт передали комплекс супутникового зв’язку та два авто

Деталі

З нашого району захисникам на фронт передали два автомобілі та комплекс супутникового зв’язку.
Про це повідомляє голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.
«Ми мали кілька абсолютно різних запитів від Сил оборони. Закрити їх нам допомогли підприємці Черкаського району і одне із комунальних підприємств Черкаської районної ради», – розповідає пані Валерія.
Тож, уточнює вона, підсилили бійців 72-ї механізованої бригади імені Чорних Запорожців двома автомобілями УАЗ для евакуації поранених бійців з поля бою відповідно до запиту військових.

 

«Таку модель авто зараз знайти вже зовсім нелегко, проте Едуарду Козину це вдалося. Щиро вдячна пану Едуарду та СТОВ «Ломовате» за технічне підсилення бійців», – зазначає Валерія Бандурко.
І додає, спільно із Олександром Василенком та Черкаською райрадою забезпечили бійців одного із підрозділів Збройних сил України усіма необхідними канцелярськими виробами. Для того, щоб вони мали змогу зосередитися на своїх основних завданнях.
«Для того, щоб закрити запит від бійців зенітно – ракетних військ на потребу у комплексі супутникового зв’язку «Starlink» районна військова адміністрація вкотре звернулася за допомогою до смілянського агропідприємця Віталія Лисенка, засновника ТОВ «Агрохімпродукт», який оперативно закрив потребу та додатково проплатив річну абонплату за користування системою», – підсумовує голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.

scroll back to top

Previous post Область розірве договір з підрядником, що має реконструювати будинок в Умані
Next post У двір приватного будинку невідомий кинув гранату

Добавить комментарий