Бондаренко розповів, чи готові Черкаси до блекауту | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час ефіру програми «Актуально з Волошиним» відповів на питання, чи готові Черкаси до блекатуту.

За його словами місто частково готове до блекауту. Він нагадав, що Черкаси вже були в блекауті півтори доби.

«У нас є резервна генерація, щоб забезпечити каналізаційне господарство, щоб забезпечити теплопостачання, щоб його просто не заморозить. Зараз ми працюємо над генерацією, щоб подати воду. Але найголовніше – це тепло і каналізаційне господарство. У цьому плані ми захищені. Ми придбали резервні системи живлення, вони знаходяться на складах НЗ і у разі надзвичайної ситуації вони усі працюють. І ми декілька днів тоді, коли відбувалися вибух і коли відбувалися атаки на нашу енергетичну систему, працювали виключно в блекауті й місто жило», — пояснив мер.

На питання Ігоря Волошина, на скільки вистачить цього забезпечення, міський голова відповів так:

«Скільки буде пального для генераторів. Каналізаційне господарство буде працювати, теплопостачання теж працюватиме… Всі котельні забезпечені додатковою генерацією. Зрозуміло, це дорого для міста, але комфорт і забезпечення життєдіяльності — це набагато важливіше».

Previous post У Черкасах під колеса автівки втрапив чоловік (ФОТО) | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post На Черкащині поховали правооохорнця загиблого в авіакатастрофі в Броварах (ФОТО) | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий