“Буде об’єднаний законопроект”: нардеп із Черкащини розповів, для кого в жовтні можуть відкрити кордони | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

22 вересня з’явилася інформація від Держприкордонслужби, що чоловіків-студентів до закінчення воєнного стану не випускатимуть за кордон. Це пов’язано із випадками підробки документів для виїзду.

Водночас народний депутат з Черкащини Віталій Войцехівський анонсує, що вже невдовзі чоловікам можуть таки дозволити виїжджати в інші країни.

«Наразі є кілька різних законопроектів, — пояснює Войцехівський в коментарі для «Про все». – Зрозуміло, що треба студентам дати можливість поїхати навчатись. І затягувати не можна, бо з першого жовтня у всіх європейських вузах починається очне навчання. Також проголосували за законопроект, який дозволить виїхати чоловікам, у яких народилася третя дитина».

Окрім цього, можуть зняти заборону виїжджати чоловікам за умови щомісячних платежів до бюджету країни.

«Треба пропрацювати і все обдумати, — каже нардеп. – Але логіка в цьому є. Людина може поїхати і допомагати країні офіційно таким чином. Сума там немаленька. Неправильно ловити тих, хто може по-іншому принести користь. Тим паче, в нас багато вмотивованих, які воюють і хочуть це робити й далі. Думаю, десь через тиждень у нас буде об’єднаний законопроект.  Зараз це активно обговорюється і є велика ймовірність, що він буде ухвалений».

Наразі, запевняє Войцехівський, в пріоритеті саме студенти. Чимало з них отримали гранти на навчання і мають переходити на другий курс.

Previous post Купував продукти за завищеними цінами: правоохоронці викрили директора однієї з організацій — Новини Черкащіни
Next post З Умані видворили за межі України двох громадян Ізраїлю | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий