«Була людина — працював, нема людини — працює»: міський голова Черкас про роботу одного з департаментів — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

08.06.2023

Наразі посада директора Департаменту соціальної політики Черкаської міськради залишатиметься вакантною.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час ефіру в студії “ВиЧЕрпно”.

Він зазначив, що виконує обовʼязки заступниця Юлія Ніколенко, і департамент нормально функціонує.

“Департамент як працював, так і працює. Там відбулося службове розслідування стосовно путівок (йдеться про зрив тендеру з визначення санаторію, який мав би прийняти дітей на відпочинок – ред.), тому я думаю, що міська рада зекономила велику кількість коштів. Визначила переможцем один із санаторіїв, – сказав міський голова, – мені відверто немає коли про це думати, департамент працює. Була людина – працював, нема людини – працює. Я думаю, що це один із тих департаментів, який можеш автономно працювати незалежно від того є чи немає там керівник”.

Також він додав, що нині є потреба збільшити кількість коштів на додаткове оздоровлення, тому що близько 180 дітей знову записалися. Крім того, є в планах оздоровити за індивідуальним планом родини захисників.

Нагадаємо, колишнього директора Департаменту соціальної політики ЧМР Євгенія Данченка відсторонили 24 березня від посади, яку він обіймав більше двох років.

Анатолій Бондаренко в студії

Previous post Із Черкащини доставили продукти й будівельні матеріали херсонцям (ФОТО) — Новини Черкасс
Next post Подружжя з Миколаївщини привласнило понад мільйон гривень, серед потерпілих черкащани — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий