“Це менеджерська помилка”: Табурець пояснив ситуацію із проблемними оплатами за газ | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Черкащани заплатили за газ на рахунок місцевих постачальників, хоч мали уже спрямувати кошти на рахунки «Нафтогаз України». Голова Черкаської ОВА Ігор Табурець називає це наслідком “менеджерської помилки” і радить звертатися із заявою про повернення коштів на ім’я постачальника, якому оплатили, пише 18000.

– Ситуація стосується всієї країни. Це менеджерська помилка, яка призвела до того, що люди заплатили своїм постачальникам (попереднім – ред.), а мали б платити «Нафтогазу». Ця проблема вирішується: писати відповідні заяви на ім’я постачальника, якому оплатили. Він зобов’язаний повернути кошти, – пояснив Табурець.

Голова ОВА каже, що керівник облгазу завірив його, що “ситуація найближчим часом може бути вирішена”.

Також, за словами Табурця, боргу по оплаті послуг (коли люди перерахували кошти «старому» постачальнику газу, а не «новому» – ред.) не буде.

– Ситуація більше викликана ажіотажем. Жодна юридична особа не змусить заплатити другий раз «Нафтогазу» (йдеться про платіж за травень – ред.). Люди можуть йти і спокійно платити далі. Інше – їм уже буде зараховане. Люди в нас добросовісні. Вони пішли платити, бо заплатили не тому, кому нормативним актом передбачено, – сказав він.

Табурець додав, що з “роз’яснювальною роботою щось пішло не так”.

Нагадаємо, на Черкащині, як і по всій Україні, виникли проблеми з оплатою газу. Попередні постачальники газу виставили рахунки за попередній період, хоча з 1 травня 2022 року українці отримують газ від ГК «Нафтогаз України».

Водночас «Нафтогаз України» роз’яснив для клієнтів, як повернути переплату.

Previous post Медична сфера – наш фронт порятунку життів, — Ігор Табурець — Новини Черкас
Next post Працівники Смілянської міськради купили для військових позашляховик | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий