«Час долати бар’єри», — Ігор Табурець про  рівний доступ до послуг і можливостей в кожній громаді — Новини Черкас

Рівний доступ до послуг і можливостей має стати нормою для кожної громади на Черкащині. На цьому наголосив очільник області Ігор Табурець під час регіональної конференції «Безбар’єрна Україна».

Під час заходу начальник ОВА презентував Регіональний план заходів реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору. Його розробили спільно із громадськістю.

План передбачає створення безбар’єрного простору за шістьма основними напрямами: суспільний, освітній, цифровий, економічний, фізичний та інформаційний.

  Крім цього, в регіоні ми зараз працюємо над флагманськими проектами, – розповів Ігор Табурець. – Ясна річ, створення безбар’єрного простору в межах окремої громади, області та країни в цілому потребує спільних зусиль на всіх рівнях влади, бізнесу та громадськості. Бо в єдності ми завжди можемо більше.

Наміри створювати безбар’єрний простір керманич області засвідчив, підписавши відповідну декларацію на конференції.

Також учасникам представили  «Довідник безбар’єрності» – гід із толерантної комунікації та взаємодії.

Нагадаємо, Кабмін ухвалив План заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні – ініціативи першої леді України Олени Зеленської. 

Джерело

Previous post «Пріоритет медичної сфери», — Ігор Табурець про лікування та реабілітацію захисників — Новини Черкас
Next post Відбулася презентація нової книги історика Олександра Солодаря «Боровиця» — Новини Черкащіни

Добавить комментарий