Через необережність: чоловіка, який вбив немовля на Черкащині, засудили на три роки


 

28-річному чоловіку, який убив свою 4-місячну дитину, присудили три роки позбавлення волі. 

Про це йдеться у відповідному вироку Маньківського суду. 

У суді встанолено, що чоловік мав неприязнь до дитини, оскільки мав підстави вважати його не рідним. Чоловік був роздратований, що немовля прокинулось та почало плакати. Аби його заспокоїти, чоловік узяв дитину на руки, однак немовля не припиняло плакати. Чоловік не мав наміру позбавляти дитину життя, а через необережність та недбалість кинув дитину на ліжко, в результаті чого вона вдарилась об дерев`яне бильце дитячого ліжка та отримала тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми без ушкодження кісток лицевого та мозкового черепа з крововиливами під м`які та тверді мозкові оболонки, що в своєму персону ускладнилась травматичним набряком головного мозку, які зараховують до категорії тяжких тілесних ушкоджень. 

У суді чоловік визнав свою вину та щиро розкаявся. Разом із дружиною в той день вони надавали першу медичну допомогу та викликали "швидку", але врятувати сина не змогли. Він помер. 

Оцінюючи досліджені в судовому засіданні докази, суд кваліфікував дії обвинуваченого за ч. 1 ст. 119 КК України, як вбивство, вчинене через необережність та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. 

Нагадаємо, трагедія сталась 9 січня. Батько побив малюка, коли той плакав. Його було взято під варту на 60 діб 9 січня цього року. 

Джерело

Previous post У Черкасах водійка “BMW”з наркотиками і пістолетом в авто тікала від поліції | Черкаські новини — суспільство
Next post На Черкащині чоловік викрав автомобіль, який стояв під двором

Добавить комментарий