Черкащани у складі збірної України виграли чемпіонат світу серед паралімпійців і Дефлімпіаду

Паралімпійська збірна України виграла чемпіонат світу з футболу, а дефлімпійська збірна – переможець Дефлімпіади-2021 з футболу.

Паралімпійська збірна України у фіналі здолала збірну Ірану з рахунком 1:0 і стала переможцем турніру (футбол 7х7) вшосте у своїй історії.

Золоті медалі отримали черкащани Богдан Кулинич, Іван Доненко (автор переможного голу у фіналі) та Ярослав Черниш.

Разом з тим, дефлімпійська збірна України з футболу вдруге в історії здобула "золото" Ігор.

Україна обіграла у фіналі Францію і вперше за 13 років стала чемпіоном турніру.

У складі української команди золоті медалі отримали черкащани Віктор Пустовіт і Богдан Мишенко.