Черкащани “здали” поліцейським точку продажу самогону | Черкаські новини — суспільство

Небайдужі черкащани допомогли правоохоронцям викрити «точку» продажу самогону. Небайдужі містяни писали, що на вулиці Нечуя-Левицького деякі особи постійно купують алкоголь «з рук», а потім розпивають його на території школи та в стані алкогольного сп’яніння порушують спокій громадян.

31 грудня правоохоронці провели санкціоновані обшуки одразу в трьох квартирах на вулиці Нечуя Левицького. У результаті вони виявили та вилучили 10 пластикових бідонів об’ємом 20 літрів, металевий бідон об’ємом 25 літрів із рідиною, ймовірно, брагою. Окрім того, у помешканнях було 25 пластикових пляшок об’ємом 5 літрів зі спиртом, 48 пластикових пляшок об’ємом 0,5 літрів із самогоном та один самогонний апарат.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Previous post У черкаському клубі Grizzly провели традиційне новорічне свято для дітей (ФОТО) | Черкаські новини — суспільство
Next post Черкаський лікар став героєм привітання Зеленського (ВІДЕО) — Новини Черкасс

Добавить комментарий