Черкащанин виборов «срібло» Кубка світу з фехтування на візках

Черкаський спортсмен у складі національної збірної України Артем Манько виборов "срібло" Кубку світу з фехтування на візках.

Про це повідомляє пресслужбі відділення НОК України в Черкаській області.

Вигравши у "непереможного" британця Гиллівера за вихід до чвертьфіналу, переміг італійця за вихід у фінал, але з рахунком 15-11 програв німцю за звання чемпіона цих престижних змагань.

Зауважимо, що 7 липня в місті Варшава (Польща) стартував етап Кубка світу з фехтування на візках. Він триватиме до 10 липня та зібрав найкращих спортсменів світу із паралімпійського фехтування. Всього братимуть участь 180 спортсменів із 38 країн. А українська команда налічує 11 учасників. 10 липня відбудуться командні змагання на Кубку світу.