Черкащанка стала чемпіонкою світу зі стрільби кульової

Черкащанка Анастасія Теліженко перемогла на чемпіонаті світу зі стрільби кульової.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ЧОДА.

Черкащину у складі збірної України представляло двоє спортсменів – Олександр Денисенко та Анастасія Теліженко. Вона разом із Василем Ковальчуком у вправі R-11 (Mixed SH2) на дистанції 10 метрів вибороли золоті медалі та стали чемпіонами світу.

Зауважимо, що Чемпіонат світу зі стрільби кульової серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату триває в місті Аль Аін (Об’єднані Арабські Емірати). Завершується він сьогодні. На цьогорічному старті нагороди виборювали 270 спортсменів з 54 країн світу.

Джерело

Previous post Черкаські спортсмени вибороли нагороди на Кубку України з таекван-до
Next post Табурець розповів про наслідки ворожих атак на Черкащині | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області