Черкащина передала військовим чергову партію енергетичного обладнання

 

У Черкаській області продовжують роботу над складовими Комплексного плану стійкості регіону та водночас посилюють енергетичну підтримку українських захисників.

Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Сьогодні два військові підрозділи отримали новий транш допомоги — генератори та зарядні станції загальною вартістю близько 5,5 млн грн. Обладнання придбано в межах обласної програми територіальної оборони.

У регіоні зазначають, що підтримка Збройних Сил України здійснюється спільно з громадами, партнерами та соціально відповідальним бізнесом. Наразі вже формується наступна партія допомоги відповідно до потреб військових підрозділів.

Джерело

Previous post Ротань предложил создать в Украине новый футбольный турнир — Кубок лиги (26 мая 2026 г.) — Новости футбола
Next post У Черкасах не підтримали передачу земельних ділянок на Замковому узвозі

Добавить комментарий