Черкащина та штат Айова підписали Угоду про партнерство

прапори США та України

Черкащині та штат Айова підписали наново Угоду про партнерство

Про це повідомив на фейсбук‐сторінці начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як йдеться у дописі, Угоду про партнерство губернаторка штату Айова Кім Рейнольдс підписала Угоду в Капітолії штату Айова, а начальник Черкаської ОВА  – в обласному центрі.

«Попереду – новий етап співпраці у сферах медицини, освіти, ветеранської політики, аграрного сектору, молодіжних обмінів, культури та економіки», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, у черкаській лікарні відбувся другий етап остеоінтеграційного протезування для військових за участі іноземних лікарів.

Читайте новини Черкас та області – перевірена оперативна інформація на «18000». Підписуйся на телеграм‐канал «Шо там у Черкасах?»

Previous post На Черкащині ліквідовують руйнування після російської атаки: четверо людей у лікарнях
Next post Серцево-легеневої реанімації навчатимуть у Черкасах

Добавить комментарий