Черкащина вже активно готується до опалювального сезону, – Табурець — Новини Черкащіни


06 серпня 2022, 18:31

До прийдешнього опалювального сезону активно готується Черкащина. Він має стати найважчим для всієї країни за всі роки незалежності. Стан підготовки міст та регіону до опалювального сезону 2022/23 рр. обговорили під час наради під головуванням міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова з місцевою владою Черкаської області.– Щоденно спільно з місцевими керівниками пропрацьовуємо всі моменти опалювального сезону 2022/23 рр., – відзначив Ігор Табурець. – Зокрема, найближчим часом будемо перевіряти обласну систему теплопостачання до роботи в режимі надзвичайної ситуації. Наша мета – стабільне тепло в оселях черкащан!

Міністр закликав керівника Черкаської ОВА Ігора Табурця провести стрес-тест системи теплопостачання в усіх містах та підготуватися до надзвичайних ситуацій.

– Черкаська область якісно готується до опалювального сезону, – відзначив міністр. – У цьому переконався на черговій, двадцятій нараді з місцевою владою. Місто Черкаси активно переходить на альтернативне паливо та модернізує тепломережі. Щиро вітаю і вдячний за цю роботу. Очікую від Черкаської області впевненого проходження опалювального сезону.

Про це йдеться на сайті Черкаської ОВА.

Джерело

Previous post Волонтерка з Тальнівщини прихистила у власній оселі більше двох десятків людей — Новини Черкащіни
Next post Оперативно затримали чоловіка, який скоїв крадіжку з автомобіля черкащанина — Новини Черкащіни

Добавить комментарий