Черкащини можуть скористатися онлайн-сервісом для отримання електронних рахунків від «Черкасиенергозбут» — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

27.05.2024

Сучасним онлайн-сервісом для отримання електронних рахунків можуть скористатися побутові споживачі ТОВ “Черкасиенергозбут”.

Про це повідомили в пресслужбі товариства.

Переваги електронного рахунку від ТОВ “Черкасиенергозбут”:

1. Швидка доставка: електронний рахунок буде доставлено на електронну пошту менш ніж за 24 години після проведення розрахунку.

2. Зручність: електронний рахунок можна переглянути та сплатити у будь-який зручний для Вас час.

3. Оптимізація простору: електронний рахунок завжди з вами. Не потрібно зберігати “купу” паперових рахунків. Уся інформація доступна у вашому особистому кабінеті, куди ви можете зайти будь-коли, що дозволяє вам легко контролювати свої витрати.

4. Зменшення ймовірності затримок у розрахунках: електронний рахунок дозволяє уникнути затримок у розрахунках через можливі проблеми з доставкою. Ви завжди отримаєте рахунок вчасно.

5. Турбота про довкілля: на щомісячні паперові квитанції витрачаються тони паперу, тоді як електронний рахунок не тільки заощаджує ресурси, а й зменшує вплив на навколишнє середовище.

Скористатися послугою “електронний рахунок” можна в особистому кабінеті побутового споживача, або скориставшись швидкою формою на нашому сайті.

Реклама
Previous post На Черкащині під час епідсезону на грип та ГРВІ зафіксували майже 200 тисяч випадків захворювань — Новини Черкас за сьогодні
Next post Споживачі ТОВ “Черкасиенергозбут” можуть відмовитися від паперових платіжок і отримувати лише електронні рахунки (ВІДЕО) — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий