Черкаська область перейшла у «жовту» зону карантину


 

Черкаська область перейшла у "жовту" карантинну зону. Це пов'язано з тим, що в регіоні стабілізувалася ситуація з поширенням коронавірусу.

Про це у Telegram повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

У "жовтій" зоні потрібно дотримуватись маскового режиму та дистанції. Забороняється:

— проведення масових заходів за участю більш як однієї людини на чотири квадратні метри площі будівлі або території;

— заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць;

— заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж одна людина на 10 квадратних метрів;

— дошкільні навчальні заклади та 1-4 класи шкіл працюють у звичайному форматі, проте інші заклади освіти можуть працювати лише у разі наявності 80% вакцинованого хоча б одною дозою персоналу. У іншому випадку заклад освіти працює у дистанційному форматі.

Нагадаємо, що з 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину. Тепер відвідувати громадські заклади у "жовтому" рівні епіднебезпеки можуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19. 

Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів потрібно мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас для відвідування громадських закладів можна використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.

Джерело

Previous post На Черкащині чоловік зарізав молоду жінку | Черкаські новини — суспільство
Next post Поранена вибігла з хати до рідних: на Черкащині чоловік ножем ударив молоду дівчину

Добавить комментарий