Черкаські енергетики проводять планові роботи повітряної лінії на кількох вулицях міста (ВІДЕО) — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

22.03.2023

Бригада черкаських енергетиків проводить технічне обслуговування та розчищення повітряної лінії на розі двох вулиць міста Черкаси.

Про це повідомили в пресслужбі підприємства.

– У процесі виконання технічного обслуговування ми також здійснюємо розчищення на тих ділянках, де це необхідно. Зараз на повітряній лінії встановлено переносне заземлення для безпечного виконання робіт і далі будемо безпосередньо розчищати лінію від зелених насаджень в межах охоронної зони повітряної лінії. Своєю чергою технічне обслуговування лінії охоплює заміну елементів лінії, ремонт проводів, заміну вводів або ремонт вводів до будівель та інші роботи,- розповів майстер дільниці повітряних ліній Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Юрій Лубко.

Електромонтер з ремонту повітряних ліній дільниці повітряних ліній електропередачі Черкаської міської філії Віталій Адамович додає, що такі роботи сприяють якіснішому електропостачанню.

– Це дуже ефективна робота. Завдяки їй ми уникаємо коротких замикань і лінія працює безперебійно,- зазначив Віталій Адамович.

Про важливість роботи енергетиків розповідають і місцеві жителі.

– Ми вдячні енергетикам за їх відповідальність та якісне виконання своїх обов’язків. Ми розуміємо, що вони працюють для нас та нашого комфорту,- зауважила жителька міста Черкаси Людмила Коломієць.

Головний інженер Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Віктор Антонюк підкреслює, що такі роботи проводяться постійно, незалежно від пори року чи погодних умов.

– Розчищення ліній, технічне обслуговування та інші роботи ми проводимо згідно iз затвердженими планами протягом усього року, оскільки усе це в комплексі допомагає доставити споживачам якісну електроенергію,- підсумував Віктор Антонюк.

Спеціалісти Товариства проводять планові роботи на повітряній лінії електропередачі

Нагадаємо, “Руїни і хаос”: черкаські енергетики допомагають відновлювати електромережі на Миколаївщині

Previous post Минулось без наслідків, — Ігор Табурець про ситуацію в області — Новини Черкас
Next post Куди звертатись постраждалим внаслідок війни

Добавить комментарий