Черкаські лучники стали переможцями всеукраїнського турніру

Черкаським спортсменам вдалося вибороти нагороди на всеукраїнському турнірі зі стрільби з лука, який відбувся в Києві.

Про це повідомляє пресслужба департаменту освіти та гуманітерної політики Черкаської міської ради.

За медалі спортсмени боролися в особистій першості у трьох вікових категоріях. Переможцями та призерами змагань стали представляли КДЮСШ №2 ЧМР.

Данило Антоненко посів перше місце серед чоловіків, а Іван Льоскін став першим серед кадетів.

Марія Коваленко виборола срібну нагороду серед кадеток. Серед кадетів 2008 року народження Віктор Мяленко посів друге місце, а Артьом Карбівничий – четверте місце.