Черкаські рибоохоронці пояснили, для чого впроваджується заборона на вилов раків | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

З 15 серпня по 30 вересня на водоймах Черкащини триватиме заборона на вилов раків. Рибоохоронці пояснюють, що в цей період у ракоподібних починається «линька».

«Відбувається заміна всього хітинового покриву, що прикриває тіло рака, а також оновлюються зябра та травна система цього річкового мешканця. Помінявши хітиновий покрив, рак деякий час проводить в своїй норі, чекаючи затвердіння нового покриву. В цей час линяючий рак досить вразливий, малорухливий і з легкістю може стати здобиччю для хижої риби та браконьєрів. Тому й передбачені певні заборони та обмеження з приводу їх вилову», — повідомляють рибоохоронці.

Нагадаємо, протягом липня, за результатами 105 проведених рейдів, рибоохоронці Черкащини виявили 226 порушень правил рибальства зі збитками рибному господарству на майже 337 тисяч грн.

За інформацією Черкаського рибоохоронного патруля

Previous post Черкаському депутату-колаборанту порадили залишатися в СІЗО | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post У Черкаській області є ще понад 6 тисяч вільних місць для переселенців

Добавить комментарий