Черкаські школи отримали набори «Школа в коробці» від Дитячого фонду ООН UNICEF — Новини Черкащіни


05 травня 2023, 20:58

32 заклади загальної освіти міста отримали від Дитячого фонду ООН UNICEF в Україні спеціальні набори «Школа в коробці», які містять різні шкільні та канцелярські предмети. Вони стануть в нагоді учителям та учням під час різноманітних заходів.

Кожен кейс важить майже 50 кілограмів та розрахований на 40 учнів. Серед предметів, що містяться у наборі, є маркери, пензлі, крейда, глобуси, ручки, олівці, лінійки, зошити з вправами та інше.

Також «Школа в коробці» містить довідник для вчителя з різноманітними вправами та завданнями. Такі набори дуже зручні, оскільки дозволяють учням розширити свої знання та розвивати навички, які не входять до стандартного плану навчання. Наприклад, молодші школярі можуть використовувати дошки для малювання крейдою та надувні глобуси з написами англійською мовою, щоб покращити свої знання мови. Такий підхід дозволяє учням бути більш зацікавленими та мотивованими до навчання.

Зокрема такі набори призначені для використання в закладах загальної середньої освіти, де здійснюється навчання в очному форматі. Кейси легко транспортувати і зберігати, а також зручно використовувати під час перебування з дітьми укритті.

«Вдячні Дитячому фонду ООН UNICEF за чергову допомогу та підтримку. Впевнена, що ці кейси будуть корисними для наших школярів та допоможуть їм у навчанні. «Школа в коробці» є прикладом того, як інноваційні підходи можуть покращувати якість освіти та забезпечувати доступ до неї для всіх дітей, незалежно від їхнього місця проживання», — зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Про це повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Джерело

Previous post Розповідаємо, вчимо, застерігаємо: шкільні офіцери працюють не лише з дітьми — Новини Черкащіни
Next post На Черкащині стартували масштабні навчання для спецслужб — Новини Черкащіни

Добавить комментарий