Черкаські силовики провели посилене патруювання — Новини Черкащіни


19 листопада 2023, 23:09

Поліція, військовослужбовці Національної гвардії та військової служби правопорядку перевірили ресторани, кафе, бари та порушників комендантської години у Черкасах.

Метою заходу було забезпечення громадської безпеки та правопорядку. Поліцейські перевіряли громадян, стежили за дотриманням обмежень комендантської години. Окрему увагу приділили закладам громадського харчування, яким заборонено працювати після 22:00. Учора правоохоронці перевірили 84 таких заклади. Порушень з боку адміністрації кафе чи ресторанів не виявили.

Натомість в громадських місцях виявили 7 порушників комендантської години. Зафіксували близько 40 адміністративних правопорушень та склали відповідні адмінматеріали.

Також, нарядами поліції перевірено 34 особи, які перебувають під адміністративним наглядом, 49 осіб які формально підпадають під адміністративний нагляд та 8 осіб, яким обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Проводити посилене патрулювання районів Черкас допомагали колеги з Патрульної поліції, спецпризначенці та кінологи. Такі відпрацювання триватимуть і далі, інформує поліція Черкаської області

Джерело

Previous post Поліцейські Сміли затримали чоловіка, якого підозрюють в умисному вбивстві — Новини Черкащіни
Next post Черкаські Мавпи провели ротацію американських легіонерів — Новини Черкащіни

Добавить комментарий