Черкаські вибухотехніки розміновують Чернігівщину та Київщину | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

У населених пунктах Київської та Чернігівської області у складі зведеного загону вибухотехніків, несуть службу й спеціалісти вибухотехнічної служби ГУНП в Черкаській області. Вони мають очистити міста та села від небезпечних предметів та боєприпасів.

Київщина та Чернігівщина після відходу військ російської федерації потроху повертається до мирного життя. Однак, однією з проблем залишається — розмінування й зачистка території від снарядів, що не розірвались. Вже майже три тижні співробітники відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Черкаській області виявляють та знешкоджують вибухонебезпечні предмети на звільнених від окупації територіях.

Вибухотехніки перевіряють кожний житловий будинок, автівки, дороги, поля, покинуті бойові позиції, місця базування рашистів та усі території, де проходили активні бойові дії. Ворог залишив після себе багато вибухонебезпечних предметів: нерозірваних снарядів, мін, розтяжок, які несуть небезпеку для мирного населення.

Фахівці вибухотехнічної служби обстежили та очистили територію площею понад шість тисяч гектарів, виявили та знешкодили понад сімсот вибухових матеріалів та знищили біля п’ятисот кілограмів вибухової речовини. Крім того, на території однієї із селищних громад правоохоронці виявили та знешкодили залишки реактивної системи залпового вогню «Ураган» загальною вагою близько дванадцяти тонн.

За інформацією https://pravda.cn.ua/news/

 

Previous post Звенигородцю загрожує до 150 тис грн штрафу за пожежу, спричинену недопалком | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Черкащан просять допомогти Заслуженій артистці України | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий