Черкаський 7-класник – Чемпіон України з карате та бронзовий призер Чемпіонату світу | Черкаські новини — суспільство

Учень 7 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №20 Данііл Ляховець є Чемпіоном України з годзю-рю карате та хортингу, бронзовим призером Чемпіонату світу.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Данііл почав займатися спортом (змішаними єдиноборствами) з 6-ти років. За цей час став багаторазовим чемпіоном міста та області з годзю-рю карате та хортингу. Восени 2018 року виборов бронзу на Кубку України з годзю-рю карате (м. Рівне). Навесні 2019 року став бронзовим призером Чемпіонату світу з годзю-рю карате (м. Одеса). А восени того ж року став Чемпіоном України з годзю-рю карате у своїй віковій категорії (м. Вінниця).

З 2020 року починає займатися хортингом у складі СК «Мольфар» під керівництвом Синьогуба Віктора Олександровича. Влітку 2021 року на Чемпіонаті України з хортингу (смт Кирилівка) виборює золото, срібло та бронзу у різних категоріях.

Данііл Ляховець має зелений пояс та 3 юнацький розряд з годзю-рю карате, 4 ранк з хортингу.

Хортинг – сучасне українське бойове мистецтво, створене в Україні. Засновники цього єдиноборства пояснюють, що слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ. Засновником хортингу є Едуард Анатолійович Єрьоменко – майстер спорту міжнародного класу. Засновано хортинг було у 2009 році.

Previous post Черкаський спортсмен виборов срібло Паралімпіади в стрільбі з гвинтівки
Next post Черкащанка перемогла у міжнародному турнірі з бодибілдингу | Черкаські новини — суспільство

Добавить комментарий