Черкаський спортсмен у складі національної збірної здобув медаль чемпіонату Європи

Чемпіонат Європи з фехтування на шаблях відбувся з 17 до 21 червня у Туреччині. За шість днів змагань спортсмени розіграли 12 комплектів медалей.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ОВА.

У складі національної команди виступав черкасець Богдан Платонов. Учора йому разом із партнерами по команді вдалось вибороти нагороду.

Загалом чоловічій збірній України вдруге в історії вдалось дійти до фіналу. Українці по черзі подолали Іспанію, Німеччину та Туреччину, а фіналі зійшлись із Угорщиною, яка є бронзовим призером Олімпіади-2020.

Платонов із партнерами не зуміли перемогти суперників та стали срібними медалістами чемпіонату Європи.