Черкаський спортсмен змагатиметься за «бронзу» на Всесвітніх іграх-2022

Роман Щербатюк змагатиметься за бронзу на змаганнях з кікбоксингу WAKO на Всесвітніх іграх-2022.

Про це пише "Черкаський спорт".

У ніч з 13 на 14 липня черкаський кікбоксер Роман Щербатюк (вагова категорія +91) розпочав боротьбу за нагороди Всесвітніх ігор-2022, що відбуваються в американському Бірмінгемі.

У чвертьфінальному поєдинку Роман з рахунком 3:0 здолав Оскара Хігуейру (Венесуела).

У півфіналі черкащанин зустрівся з Бахрамом Раджабзаде з Азербайджану. Варто відзначити, у чвертьфіналі суперник Раджабзаде – американець Ерік Андерс не вийшов на бій.

У поєдинку Роман Щербатюк – Бахрам Раджабзаде сильнішим виявився суперник українського кікбоксера, який вийшов у фінал.

Романа Щербатюка чекає бій з фіном Пірккою Суксі, у якому розігруватиметься бронзова медаль вагової категорії +91 кг.

Джерело

Previous post “Перемогти або зникнути: у боротьбі з цією варварською армією у нас, як у нації, немає іншого виходу”, – Собченко
Next post На цю хвилину ситуація на Черкащині стабільна, — Ігор Табурець — Новини Черкас