Черкаський випускник отримає з Фонду Президента України 100 тис. грн премії — Новини Черкащіни


25 вересня 2021, 08:01

15 вересня на засіданні Уряду схвалено постанову № 959 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Про це повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Відтепер, щорічно переможці міжнародних учнівських олімпіад з математики, фізики, інформатики та хімії отримуватимуть премії Президента України у розмірі 100 тис. гривень. А учасники ЗНО з найвищими результатами – стипендії Президента України (виплачуватимуться щомісячно протягом року у розмірі 10 тис. грн).

Першим у Черкасах премію у розмірі 100 тис. грн отримає цьогорічний випускник Першої міської гімназії Олександр Запорожець, який став «срібним» призером 55-ої Міжнародної олімпіади з хімії і отримав найвищий результат в команді України. Олександр зацікавився хімією з 7 класу і практично щороку був призером міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад, а зараз є студентом Київського Національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Джерело

Previous post Грибок на стінах і вода у приміщенні: музей Тараса Шевченка у Каневі руйнується — Новини Черкащіни
Next post Начальниця територіального відділу податкової сплатить штраф через корупцію

Добавить комментарий