Черкаського енергетика нагородили медаллю | Черкаські новини — суспільство

Черкаського енергетика Володимира Греся нагородив міський голова Анатолій Бондаренко за багаторічну працю на черкаському комунальному підприємстві.

Мер Черкас вручив черкаському енергетику медаль та грамоту за плідну працю на своїй посаді. У відповідь Володимир Гресь побажав депутатам прийняти бюджет Черкас на 2022 рік і перевиконати його.

Previous post Вистоїмо за будь-яких обставин: що чекає на Україну 2022 року
Next post У черкаської “Гармонії” з’явилася голова | Черкаські новини — суспільство

Добавить комментарий