Черкаську тероборону під звуки вибухів вчать не боятися війни (ВІДЕО) | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

У Черкасах бійців тероборони тренують в умовах, які максимально наближені до бойових. Для цього був облаштований спеціальний полігон. Під звуки справжніх вибухів чоловіки навчаються тактики. Відео з «поля бою» опублікувала 118-та окрема бригада.

Пресофіцер Черкаської тероборони Максим Дубінський в коментарі для «Про все» розповів, що така практика захисникам необхідна, аби морально підготуватися до війни.

«Це нестандартне навчання, — пояснює Дубінський. – Це ініціатива нашого командування, фахівців, інженерів та саперів. Вони розробили такий полігон, аби максимально привчити бійців до бойових умов. Щоб вони звикали до цих шумів, диму та вибухів. Є таке поняття як «стрес першого бою». Тому необхідно, щоб максимально звикали хоча б вуха. Всі військовослужбовці нашої бригади проходять ці навчання».

Після занять військові працюють над помилками.

«Це як після уроків – хтось отримує двійку, хтось п’ятірку, — каже пресофіцер. – Це умовно. Відбувається робота над помилками і це нормально. Але це не тести. Тому військові постійно їздять на тренування».

Військовослужбовців навчають досвідчені інструктори. Кожен з фахівців має відповідний статус.

Previous post Солдата із Звенигородщини посмертно нагородили орденом “За мужність”
Next post На Черкащині дорожники скасували всі капітальні ремонти шляхів | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий