Черкаських рятувальників привітали із професійним святом — Новини Черкас

Вогнеборці, рятувальники, охоронці безпеки кожного з нас. Нині вони відзначають професійне свято. Привітав тих, хто обрав за покликання рятувати, очільник області Олександр Скічко.

Тисячі погашених пожеж, вирішених локальних катаклізмів, сотні тисяч урятованих життів – це щоденна рутинна праця кожного рятувальника. Рятувальники Черкащини допомагають не тільки жителям області, а й України. Цьогоріч вони відновлювали будівлі на Луганщині.

Їхній професіоналізм високо оцінили й за кордоном. Адже цього літа наші рятувальники допомагали гасити масштабні пожежі у Туреччині та Греції.

– Гордість нашої Черкащини! – наголосив Олександр Скічко, звертаючись до рятувальників. – Від усієї громади дякую вам за роботу. Система цивільного захисту області діє злагоджено – і це заслуга кожного з вас. Приємно було чути, що черкаські рятувальники зарекомендували себе професіоналами при гасінні лісових пожеж у Туреччині та Греції. Оцінка колегами завжди особливо цінна.

У цей день складали присягу першокурсники Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Вони обрали своїм майбутнім фахом професію рятувальників. Це – один із провідних навчальних закладів в Україні, наголосив керманич області.

– Юні українці обрали серйозну та відповідальну професію, – відзначив він. – І їм є, на кого рівнятися. Ще раз усіх зі святом! Нехай кількість викликів дорівнює кількості повернень!

 

Джерело

Previous post Від мрії до результату: в Черкасах уперше в країні успішно трансплантували кістковий мозок від неродинного донора дорослій пацієнтці — Новини Черкас
Next post “Змушував дітей постувати та бив за непослух”: на черкасця, який знущався з родини, відкрили кілька проваджень (ВІДЕО) | Черкаські новини — суспільство

Добавить комментарий