Червоний Хрест надасть грошові сертифікати постраждалим гречкіачанам

Деталі

Про нинішню ситуацію у Гречківці розповів на своїй сторінці міський голова Сміли. За його дорученням продовжує працювати штаб, який створений для координації дій з ліквідації наслідків ракетного удару по місту.
Днями зібрали мешканців Гречківки, домоволодіння яких були пошкоджені. Заступники міського голови поспілкувались із людьми та надали відповіді на їх запитання.

 

Сергій Ананко уточнив, що продовжують допомагати гречківчанам оформлювати їх заявки у Дії в програмі єВідновлення. Також він нагадав, що зруйновані дахи вони відновлювали за кошти з міського бюджету, вікна замінює благодійна організація GEM, а на відшкодування за свої пошкоджені або зруйновані надвірні споруди та інше люди подають заявки вже до державної програми.
У своїй публікації міський голова вкотре зауважив, що на повернення житла 8-ми родинам, чиї будинки повністю знесені, кошти надають всі райони Черкащини.
Сергій Ананко подякував Черкаській обласній організації Червоного Хреста України та її очільниці Юлії Холодній за підтримку з першого дня трагедії. Наразі постраждалі написали заяви на надання допомоги від цієї організації. Вони ж, в свою чергу, шукатимуть донорів, які нададуть грошові сертифікати людям на закупівлю найнеобхіднішого.

scroll back to top

Previous post Загинув наш земляк – льотчик Владислав Риков, на рахунку якого 385 бойових вильотів
Next post В області тривають заходи нарощування та покращення стану захисних споруд цивільного захисту — Новини Черкащіни

Добавить комментарий