Червонохрестівці запрошують у свої Загони швидкого реагування

Деталі

 

 

У Червоному Хресті України з 2013 року діють Загони швидкого реагування (ЗШР), розповідають в Черкаській обласній організації ЧХУ.

Це об’єднання волонтерів, які пройшли спеціальну підготовку та допомагають постраждалим на місці надзвичайних ситуацій разом з рятувальниками. Волонтери допомагають у транспортуванні маломобільних людей, осіб з інвалідністю, тяжкохворих пацієнтів та тих, хто не може без сторонньої підтримки пересуватися.

Їх транспортують з медичних закладів до евакуаційних потягів або з бомбосховищ до більш безпечних територій країни. Також до населених пунктів, де напружена й небезпечна ситуація, а також наявна тимчасова окупація, волонтери доставляють гуманітарну допомогу (ліки, продуктові і гігієнічні набори та інші найнеобхідніші речі).

Крім того, з 24 лютого 2022 року ЗШР надають в різних куточках країни першу психологічну допомогу, харчування на пунктах зустрічі евакуйованих, вокзалах, місцях перетину кордонів. Волонтери здійснюють виїзди до місць руйнувань та пошкоджень житлових будинків через авіанальоти та обстріли, аби надавати людям на місці події найнеобхіднішу допомогу.

Також активна підтримка надається рятувальникам під час стихійних лих, таких як повені, буревії, землетруси, пожежі, тощо. Загони швидкого реагування тісно співпрацюють з ДСНС, поліцією, екстреною медичною допомогою, органами державної влади.
До лав Загону Швидкого Реагування (ЗШР) Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України запрошує приєднуватись всіх небайдужих.
Якщо ти бажаєш:
— Змінити світ на краще
— Пройти різні види навчань /тренувань
— Зустріти нових друзів
— Відкрити свої сильні сторони
— Дарувати добро людям
— Здобути впевненість у собі
— Стати більш здоровим
— Отримати нові навички і знання
— Стати щасливішою людиною
— Отримати цінний досвід
— Бути частиною крутезної команди

Можна заповнити анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScBar4P9Z_KesIcNw7tOSvT-UaDemtryqUee6lwQM6lrhhT_Q/viewform?usp=sf_link

 

scroll back to top

Previous post «Агро-Рось» привезла вихованцям дитячого будинку овочі
Next post Черкащанка здобула «срібло» на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO — Новини Черкащіни

Добавить комментарий