Чи бути Центру допомоги безпритульним тваринам в Смілі?

Деталі

«Ми отримаємо грант від The Fordice Family Trust США на будівництво Центру допомоги безпритульним тваринам в сумі 20000 доларів», — повідомляє голова громадської організації «Хвіст» Анастасія Задерновська.
Дякуючи благодійникам за таку допомогу, вона звертається до керівництва м. Сміли в особі міського голови Сергія Ананка та депутатів Смілянської міської ради с закликом надати допомогу відповідно до владних повноважень і виділити обумовлену будівлю з прилеглою територією для облаштування Центру допомоги безпритульним тваринам м. Сміла. Там планують проводити стерилізації, лікування і реабілітацію найнезахищеніших і найбезправніших чотирилапих — безпритульних тварин.

 

 

Також Анастасія підсумовує, що завдяки зовнішній підтримці від фондів, за 2022 рік стерилізовано більше 630 собак і кішок, зібране обладнення для операційної.
«Адже ми поділяємо європейські цінності, прагнемо бути гуманними до тварин і подолати проблему в місті. І нам в цьому надають допомогу! Допоможіть і Ви!» — звертається вона до керівництва Сміли.

Previous post У Черкасах «прямий ефір» пішов не за планом
Next post У Смілі показали, як відремонтували укриття — Новини Черкащіни

Добавить комментарий