Чоловіку, який ледь не зґвалтував дитину, обрали запобіжний захід | Новини Умані

30-річному чоловіку, який вчинив сексуальне насильство щодо малолітньої дитини обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Про це повідомляє Черкаська окружна прокуратура.

Нагадаємо, нещодавно повідомили про підозру чоловіку, який затягнув до своєї квартири 6-річну дівчинку і вчинив насильницькі дії сексуального характеру.

«Вона піднялася на ступеньки, коли відчинилися двері і Сергій (сусід, — ред) сказав їй заходити. Вона відмовилась, але він заштовхнув її у хату. Ставив на коліна і рукою давив донизу. Потів він її кинув на ліжко і влігся на неї», — розповідає мама дівчини Христина Тинкован.

За результатами розгляду клопотання сторони обвинувачення слідчим суддею Соснівського районного суду м. Черкаси винесено ухвалу про застосування до підозрюваного найсуворішої міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Прокуратурою доведено існування ризиків переховування підозрюваного від правоохоронців та суду, незаконного впливу на потерпілого та свідків, неможливість забезпечення належної процесуальної поведінки шляхом застосування більш м’якого запобіжного заходу.

Джерело: ВиЧерпно3

Previous post На початку століття на Черкащині існував “Інтимний” театр | Новини Умані
Next post У Корсуні-Шевченківському рятувальники ліквідували пожежу житлового будинку — Новини Черкащіни

Добавить комментарий