“Ціни довелося піднімати”: черкаська повія розповіла про вплив війни на секс-індустрію та де поділися її колеги | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Після початку повномасштабного вторгнення сфера секс-індустрії в Черкасах ніде не зникла. Проте «працівниць» все ж поменшало. Здебільшого, послуги нині надають жінки, яким далеко за 30.

Журналістам Про все вдалося поспілкуватися телефоном із представницею цієї професії. Жінка розповіла, що у Черкасах таких, як вона, залишилися одиниці. За її словами, іноді в місто приїжджають «гастролерки», але в оголошеннях на спеціалізованих сайтах їхні анкети не трапляються.

«Оголошень на різних сайтах й від черкаських дівчат ніколи не було дуже багато, — розповідає жінка. Називається Аліною. У своїй анкеті вказала, що їй 41 рік. Спілкується ввічливо. — Раніше тут працювали «скажені» поліцейські і, мабуть, дівчата цього боялися. Та й загалом, працівниць цієї сфери тут небагато. Буває, що заїжджають із «гастролями», але це трапляється рідко. Мені розповідали мої клієнти, що десь є їхня «контора» із диспетчерами і от працівниці їздять країною. Зазвичай вони працюють у великих містах. Черкаси для них невигідні».

Коли почалося вторгнення росіян, черкаські повії залишилися без клієнтів.

«Я працюю вдень. Також маю іншу дистанційну роботу, — запевняє черкащанка. — А вночі я відпочиваю. Але саме вночі, коли вже комендантська година, найбільше телефонують. Мабуть, вип’ють і шукають пригод. Водночас і вдень не від усіх беру трубку і декому відмовляю. За роки роботи вже стаєш психологом і відчуваєш, хто є хто. Наприклад, кажуть: «Прівєт! Работаєш?». Ну от про що можна далі з таким говорити? Це так тільки постійні клієнти можуть запитати. Коли почалася війна, то таке затишшя було… Потім почали приїжджати переселенці і також було надзвичайно багато дзвінків. Згодом «ажіотаж» спав».

Аліна переконує, що за місяць заробляє до 50 тисяч гривень. Із 2022 року ціни на її «послуги» зросли. Клієнти, каже, не стали агресивними через війну.

«Змін у поведінці клієнтів через повномасштабну війну я не помітила. Агресивніші не стали, продовжує жінка. — Люди приходять не лише отримати послугу, а й за розмовами про життя. В мене немає якогось конвеєра. За день, в середньому, два клієнти. Буває 3-4, але це дуже рідко. Мої «послуги» коштують півтори тисячі. За місяць до 50 тисяч, думаю, заробляю. Ніколи точно не рахувала. Із 2022 року ціни трохи довелося піднімати. До цього це було 800-1000 гривень. Є дівчинка, яка бере 2 тисячі, але, мені здається, це вже трохи занадто».

Дехто із її колег припинив займатися проституцією, дехто помер.

«Я раніше дуже добре спілкувалася з однією дівчинкою із Черкас, — згадує Аліна. — Але коли почалася повномасштабна війна, вона виїхала в Ізраїль. Зараз живе там із хлопцем. Свій колишній заробіток покинула. Ще була одна дівчинка із цієї сфери — Люся. Жила на ПЗР, але вона померла через хворобу. Лишилося кілька жінок, але не знаю, чи є в них клієнти взагалі. Колись навіть був чоловік, який пропонував свої послуги. Ще стояли біля літака, але також не знаю, чи вони «працюють». Останні цим займалися, аби на якусь пляшку горілки заробити».

Жінка говорить, що найчастіше чоловіки натрапляють на шахраїв, коли шукають секс-розваг. Оголошень із несправжніми повіями більшість. Схема стара: любитель «полунички» телефонує за вказаним номером, його просять відправити завдаток за допомогою платіжного терміналу і обіцяють, що дівчина невдовзі вийде і їй потрібно показати чек про оплату. Проте після цього нічого не відбувається.

Журналісти Про все в межах експерименту зателефонували на кілька номерів, вказаних в оголошеннях. Більшість співрозмовників називали вигадані адреси, куди потрібно приїхати за «послугою». Один із ймовірних шахраїв погодився розповісти, як раніше він заробляв на довірливих чоловіках.

«Не термінал, а «iBox», — пояснив злочинець, за допомогою чого він раніше «працював». — Сиділи в Черкасах. Через війну почали «заробляти» менше грошей, бо немає клієнтів. Всі бояться ТЦК, ніхто нікуди не виходить. Проте все одно є ті, хто не відрізняє справжнє оголошення від наших. Бачать красиву дівчину і ведуться».

Один із черкаських поліцейських на умовах анонімності пояснює, що молодих повій у Черкасах вже давно немає.

«Знаю дівчинку, яка працювала в одному із закладів у Черкасах, — розповідає правоохоронець. — Дуже красива, з красивою фігурою. А потім звільнилась і десь зникла. Згодом хтось місцевий побачив її відео на «OnlyFans». Молоді дівчата не бачать сенсу займатися проституцією, якщо можна надавати подібні онлайн послуги. Водночас це також підпадає під кримінал, адже це виготовлення порнографії і рано чи пізно можуть бути проблеми, коли впіймають».

Поліцейський вважає, що цей сервіс варто легалізувати, аби наповнювати державний бюджет. Те ж саме стосується й сфери надання інтим-послуг. Водночас, як показують дослідження, не всі українці позитивно ставляться до подібних пропозицій.

Previous post Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 30 січня  — Новини Черкас
Next post Наполегливо хотів воювати: у Монастирищі попрощалися із захисником | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий