Цього тижня енергетики отримають фінальні виплати

Гроші

Енергетики отримають цього тижня фінальні доплати

Про це повідомили у Черкаській ОВА.

Як йдеться в дописі, кошти отримають енергетики, газовики, комунальники, залізничники та працівники водоканалів.

Як додала Юлія Свириденко, це фінальна виплата підтримки у 20 тис. грн, яку уряд запровадив на період складної ситуації в енергетиці.

Загалом виплати за січень і лютий уже надійшли у повному обсязі.

Нагадаємо, на Черкащині 32 працівники обленерго, які працювали над відновленням критичної інфраструктури у Києві, отримали виплати.

Двоє родин на Уманщині отримали посмертні нагороди військових.

Розкажіть нам про актуальні новини Черкащини. Якщо ви або ваші знайомі творите сьогодення в області, надішліть інформацію про це в бот «18000» 

Previous post Град, шквал ігрози: черкащан попереджають про негоду 20 травня
Next post В області згоріли два авто

Добавить комментарий